Starożytny Kult Isztar

Forum Gildii [SKI] na Knight Fight


#1 2007-08-17 17:06:47

Chie

Szalona Wyrocznia

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Opowieść o smoku...

W wietrzny dzień siedziałam w swoim pokoju i rysowałam. Ale bardzo chciałam wyjść na dwór chociaż wiatr silnie wiał mama właśnie dlatego nie pozwalała mi wyjść na dwór. I ciągle jak się jej oto pytałam to robiła zamieszanie. No i siedziałam w swoim pokoju strasznie się nudząc. Rysowałam ale mi się znudziło mama była zajęta robiąc coś w kuchni, a tata siedział i oglądał telewizję. Pomyślałam "Dlaczego rodzice są zawsze tacy nudni że nie mam się z kim pobawić!" Tym razem postanowiłam że zapytam się taty bo mama to mi na nic nie pozwala. No i się zapytałam, tata mi pozwolił, a mama ciągle narzekała że tata mi pozwolił. Wyszłam na dwór i poszłam do ogrodu. Zobaczyłam tam piękną różę tak się w nią wpatrzyłam że nie zauważyłam czegoś lecącego w moją stronę, jednak złapałam to cudem. Okazało się że to było jajko. Po kilku dniach wykluł się z niego smoczek. Ponieważ to była dziewczynka nazwałam ją Lapilla.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oaza.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.koimonogatari.pun.pl www.funnykillers.pun.pl www.entropia.pun.pl