Starożytny Kult Isztar

Forum Gildii [SKI] na Knight Fight

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-08-17 17:35:16

Chie

Szalona Wyrocznia

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Czepiłam się smoków! xD

"Och czy naprawdę musimy jechać nad morze?!" Krzyknęłam. Nikt nie odpowiedział. Jechaliśmy już 4 godziny. "Gorzej już być nie może!" pomyślałam. Rodzice w kółko powtarzali "Będziesz się tam dobrze bawić" ale ja i tak w to nie wierzyłam, w tam tym roku to była katastrofa: Rodzice ciągle powtarzali idź do wody! A oni siedzieli sobie na plaży, jednak nie musieli za bardzo na mnie naciskać ponieważ, sama poszłam do wody bo chyba wolę siedzenie w wodzie niż taplanie się w piasku. No i tak było w tamtym roku. Ale gdy dojechaliśmy poszłam do hotelu przebrać się w strój. Potem poszłam na plażę z rodzicami. Gdy już byliśmy na plaży poszłam do wody, kiedy pływałam dostrzegłam w głębi wody jajko, wyszłam z niej i poszłam do rodziców jednak nie pokazywałam im tego jajka ale prosiłam byśmy poszli już do hotelu. a oni się zgodzili. W hotelu schowałam jajko koło mojego łóżka w małej szafce gdzie nikt nie zagląda. Parę dni później otworzyłam szafkę i zobaczyłam że na skorupce jajka są nie równe kreski pomyślałam że skorupka pęka. Nazajutrz gdy już jechaliśmy zajrzałam czy jajko jest bezpieczne pomyślałam że tak. Gdy byliśmy w domu byłam pełna podziwu ponieważ z jajka wykluł się smoczek którego nazwałam właśnie Umbrella i była ona dziewczynką

Offline

 

#2 2007-08-17 17:52:37

Chie

Szalona Wyrocznia

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czepiłam się smoków! xD

Kurczę ja na Knight Fight zanim będę miała 5 lvl to nie wiem! Jak by tu można było komuś dać punkty reputacji to dała bym plusy same plusy tobie Andziik!

Offline

 

#3 2007-08-17 17:53:53

Andziik

Kapłanka Zmysłowości

4126362
Skąd: Z drugiej strony lustra...
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czepiłam się smoków! xD

Ja Tobie też Chie, moja piękna ^^


Zamknij usta i krzycz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granaruto-pbf.pun.pl www.prl.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl